Sienu dekors  Floku pārklājums
Floki
Floki (tos vēl sauc par „čipsiem”, „pārslām”) – ir dažāda izmēra un krāsas akrila daļiņas. Kombinējot šīs daļiņas savā starpā, var iegūt floku maisījumus ar patiesi neierobežotu krāsas un toņa variantu skaitu. Parasti maisījumi jau ir piemeklēti un attēloti katalogos, bet, ja Jūs neapmierina gatavie savienojumi, tos var izgatavot individuāli.
Traditional
Traditional – tradicionālais floku pārklājums, vientoņa, matēti „floki”, kas sajaukti savā starpā pēc krāsas.
Uzklāšanas ziņā viegls pārklājums, kurš atšķiras ar bagātīgu krāsu izvēli. Ideāls risinājums skolām, slimnīcām, sabiedriskajām ēkām, ofisiem, proti, telpām ar lielu caurlaidību un paaugstinātām prasībām pret higiēnu un nodilumizturību. Noturīgs pret skābju iedarbību. Piemīt spēja slēpt nelielus sienu defektus.
 
Colour Blends
Colour Blends – vientoņa, matēti „floki”, kas sajaukti ar spīdošiem „flokiem” pēc krāsas un izmēra. Būdams dekoratīvs, daudzkrāsains pārklājums sienu iekšējais apdarei, Colour blends dod milzīgu iespēju realizēt dizaina risinājumus gan profesionālajiem māksliniekiem, dizaineriem un arhitektiem, gan arī cienītājiem. Der jebkurām virsmām ar slīdošu apgaismojumu. Pateicoties gaismas atstarošanas leņķa izmaiņai, tiek radīts saules atspīdumu efekts uz ūdens virsmas.
Glitter
Glitter – vientoņa, spīdošie „floki”, kas sajaukti savā starpā pēc izmēra.
Glitter kolekcija piedod unikālu, ne ar ko nesalīdzināmu, vizuālu efektu – pārklājums mirdz. Šis dekoratīvās apdares veids dod iespēju realizēt pašus drosmīgākos arhitektu un dizaineru risinājumus, panākt neatkārtojamību un individualitāti. Savienojumā ar pēdējiem sasniegumiem gaismas aprīkojuma jomā, dotās kolekcijas floki radīs neaizmirstamu iespaidu.
 
Fluo
Fluo – vientoņa, matēti „floki”, kas spīd ultraviolētajā gaismā, kolekcija ir speciāli radīta izklaides centru apdarei.
Fluorescenti floki (ar spīdēšanas efektu ultraviolētajā gaismā) no Fluo sērijas pārvērtīs jebkuru telpu par emocionālu un ekspresīvu dejošanas grīdu. Savienojumā ar pēdējiem sasniegumiem gaismas un skaņas aprīkojuma jomā, dotās kolekcijas floki radīs neaizmirstamu iespaidu. Krāsu risinājumu bagātība ļauj vizuāli atdalīt telpas zonas vienu no otras un realizēt dažādus dizaina risinājumus – rakstus, piktogrammas, utt. Piemīt augsta nodilumizturība.
 
Berlingot
Berlingot – divkrāsu, matēti „floki” ar plašu pasteļtoņu krāsu gammu. Sērija Berlingot tiek izmantota dzīvojamo telpu un sabiedrisko ēku apdarei. Krāsu risinājumu daudzveidība (no mierīgiem pasteļtoņiem līdz spilgtiem toņiem) palīdzēs uzsvērt telpas iepriekšparedzējumu un iedvest tajā papildus enerģiju. Piemīt augsta nodilumizturība.

Uzmanību!
Vairākos attēlotajos dekoratīvajos apmetumos ir izmantoti pārklājuma elementu gaismas atstarošanas principi. Grafiskais attēls nespēj nodot visu dzīvā materiāla faktūras toņu, kuri mainās atkarībā no redzes leņķa un virsmas apgaismošanas, pilnību un dinamiku. Pilnu priekšstatu par dekoratīvajiem apmetumiem un citiem apdares materiāliem var iegūt uzņēmuma „BaltPrestige” ofisā.
 
Sadaļas
 
Floku pārklājums
Walldecor
Katalogs
Fotogalerija
 
Kontakti
 
Birojs
Adrese: Rīga, Ķengaraga iela 1, LV-1063
Telefons: +371 22 04 66 77, +371 67 29 77 82
Fakss: +371 67 29 77 82
E-mail: info@baltprestige.lv
Darba laiks:
P - P: 9.00 - 18.00
 
Krievija
Adrese: Россия, Москва, 1-ый Дорожный проезд, д. 6
Telefons: +7 (495) 943-26-53
.
 
Baltkrievija
Adrese: Минск, ул. П.Бровки 24/17 п.и. 220013
Telefons: +375(17)3317434
Fakss: +375(17)3317434
.