Sienu dekors
BaltPrestige piedāvā lielisku telpu iekšējās apdares risinājumu Walldecor Vario-System.

Mūsdienīgs dekoratīvais, ekoloģiski tīrais, daudzslāņu pārklājums uz sausu daļiņu (floku) un speciālas lakas ar paaugstinātajiem nodulumizturības rakturojumiem pamata, ar milzīgu krāsu paletes izvēli, atbilst pašiem drosmīgākajiem dizaina risinājumiem. Tiek izmantots sienu, griestu un citu interjera elementu dekoratīvajai apdarei, tai skaitā arī telpās ar paaugstinātu mitrumu.
 
BaltPrestige asortimentā ir dažādu krāsu spīdošas, matētas, fluorescenta pārslas. Uz floka pārklājumu katalogu ...
 
Priekšrocības:
  • izturība pret beršanu un mazgāšanu ar ūdeni
  • nav šuvju, kā pēc tapešu pielīmēšanas
  • viegli dekorējami stūri, izliekumi un citas neērtas vietas
  • ekoloģiski drošs, nav toksisks
  • izturīgs pret skrāpēšanu un berzēšanu
  • grūti uzliesmojošs
Kopējā telpas platībā griesti, grīda, logi, durvis un sienas aizņem pusi un pat vairāk telpas (no 50 līdz 70%), tāpēc prasa atsevišķu pieeju dekorēšanai. Tieši tāpēc sienu dizains ir pietiekami lies apjoms dizainera un arhitekta darbā.

Apdares materiālu, krāsas, faktūras, sienu dekorēšanas māksliniecisko elementu izvēle – ir pietiekami darbietilpīgs darbs, veicot telpas stila projektēšanu, veidojot neatkārtojamu, bet tajā pašā laikā komfortu telpu darbam un dzīvei.

Waldecor Vario-System – tas ir ideāls dekoratīvais apmetums vietām ar paaugstinātu caurlaidību un augstām prasībām pret nodilumizturību. „Floks” (tulkojumā no vācu valodas nozīmē „pārslas, sniegpārslas”) jeb, kā to vēl bieži sauc, „čipsi” – ir oriģināli dekoratīvi pārklājumi telpu iekšējai apdarei. Sastāv no sīkām krāsainām daļiņām (akrila krāsas gabaliņiem), kuras pēc formas patiesībā atgādina čipsus.

Pārklājums tiek pārdots komplektā no trim sastāvdaļām: šķidrais līmējošais pamats, paši „floki” (sausas krāsainas daļiņas) un laka uzklāšanai uz gatavas virsmas. Tos var izmantot jebkur: sienu, griestu, palodžu, durvju, kolonnu, karnīzu apdarei.

„Floki” ir dažāda izmēra un formas. Parasti tās ir noapaļotas formas daļiņas, bet gadās arī, ka līdzinās nolauztiem gabaliņiem. Kas attiecas uz krāsu, tad izvēle ir ļoti plaša. Dekoratīvās apdares krāsu daudzveidība apmierinās pašu izsmalcinātāko gaumi, radīs telpā neatkārtojamu kolorītu, uzsvērs mūsdienīga interjera individualitāti. Šis ir arī veiksmīgs risinājums telpu noformēšanai ar dekoratīvās apdares elementiem. Krāsu gammas bagātība ļauj vizuāli atdalīt telpas zonas vienu no otras un realizēt dažādas dizaina pieejas.

Dekoratīvos „floku” pārklājumus bieži jauc ar šķidrajām tapetēm. Gatavā veidā, uz sienas, tie patiesi var izskatīties līdzīgi. Tomēr šķidrajām tapetēm ir pavisam citāds sastāvs (tas ir sauss maisījums ar kokvilnu, tekstila diegu, celulozi), un, uzklājot, maisījumu izšķīdina ūdenī un izsmidzina uz sienas.

Floku pārklājums tiek uzklāts uz jebkuras virsmas, pateicoties biezai pamata konsistencei. Pamats var kalpot par lielisku gruntējumu. Neprasa ideālu virsmas sagatavošanu, slēpj nelielas plaisas un nelīdzenumus. Tiek uzskatīts par ekoloģisku tīru pārklājumu, tāpēc to var izmantot pat bērnudārzos.

Pateicoties komponentu uzklāšanas tehnikai un tehniski optiskām īpatnībām, floku pārklājums ir ideāls veco būvju remontēšanai un apdarei. Materiālu var uzklāt praktiski jebkurai virsmai bez īpašas iepriekšējās apstrādes. Iepriekšejās struktūras savienošana ar daudzkrāsainu pārklājumu no „pārslām” (flokiem) piedod tai savdabīgu, jaunu un ļoti pievilcīgu izskatu.
 

 
Sadaļas
 
Floku pārklājums
Walldecor
Katalogs
Fotogalerija
 
Kontakti
 
Birojs
Adrese: Rīga, Ķengaraga iela 1, LV-1063
Telefons: +371 22 04 66 77, +371 67 29 77 82
Fakss: +371 67 29 77 82
E-mail: info@baltprestige.lv
Darba laiks:
P - P: 9.00 - 18.00
 
Krievija
Adrese: Россия, Москва, 1-ый Дорожный проезд, д. 6
Telefons: +7 (495) 943-26-53
.
 
Baltkrievija
Adrese: Минск, ул. П.Бровки 24/17 п.и. 220013
Telefons: +375(17)3317434
Fakss: +375(17)3317434
.